Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > LuLjaa
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between LuLjaa and bIgEr
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 12
 1. LuLjaa
  12-11-12 00:16
  LuLjaa
  Urime, urimee Biger, t'uroj edhe shume vite tjera, i gezofsh...
 2. LuLjaa
  27-08-12 14:37
  LuLjaa
  Hee ti ku je tash, se erdha me kcyy :D
 3. bIgEr
  26-08-12 23:47
  bIgEr
  Edhe ti koke ketu.. Qu kcejna:P
 4. LuLjaa
  25-06-12 00:44
  LuLjaa
  Heyy nam qe koke ketu, se po du me t'vet diēka e s'po di qysh
  sun po ta gjaj privatin.. hahaa
 5. bIgEr
  13-11-11 17:18
  bIgEr
  Faleminderit shume Luljaa :) Gjitha t'mirat ti deshiroj
 6. LuLjaa
  12-11-11 00:23
  LuLjaa
  bIgEr e paske Ditelindjen a
  hajdee per hajr o djal, inshalla edhe 100 tjera i gezon
  t'pershendes dhe t'uroj shume suksese ne te ardhmen .. Urime
 7. bIgEr
  09-11-11 13:07
  bIgEr
  Me fat edhe ty Luljaaa .. E shtym edhe pak per miqesine ne bajramin nuk e kem problem :)
  Shpresoj dhe deshiroj qe qdo e mire qe ti ke nevoj te realizohet ne 2011 :)
 8. LuLjaa
  09-11-11 00:10
  LuLjaa
  Bigerrr Urime festa e Kurban Bajramit
  ban edhe tash me ta uru se 4 dite i ka ky Bajram
  t'deshiroj gjithe t'mirat ne jete
  t'pershendess
 9. bIgEr
  10-11-10 04:51
  bIgEr
  Per qa e pasna ftyren moj hahahah qe spe disha..

  Bile ti hi sakic edhe asaj pjese :P
 10. LuLjaa
  10-11-10 01:17
  LuLjaa
  Ehh po, po morra vesh qe motii ishe, po une se kam dit oooj hahahaa super tash um ban edhe mu qeshtu qysh je ti :D
  E ftyren e ki per tjeter sen jo per qesi qe thavee hahahaaa

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:50.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.