Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Loloku
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Loloku and turisti
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. turisti
  16-11-12 21:49
  turisti
  Nuk muj prap pa te pershendet .Ēdo te mire per ty dhe familjen tende i nderuar.
 2. turisti
  25-07-11 22:21
  turisti
  Pershendetje shoki.Me gezon fakti qe erdha i pari me te pershendet.

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.