Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Luana
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Luana and Dali!Keq!ch
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. Luana
  27-12-11 06:06
  Luana
  Pasi qe ty shpirti nuk te paska leshu deri ne ket vite te 2011 as mua nuk me leshon , hehehe shaka edhe une ....
  te pershendes ku do qe je !
 2. Dali!Keq!ch
  24-12-11 02:48
  Dali!Keq!ch
  A gjall koke a?
  Ku spo i lshon shpirti disa shpirt kqi ahhah shaka...!
  Perkundrazi dashta me ta uru nje mbarim e fillim viti sa me te shendoshe te mire e te mbar, ty farefisin, dhe gjith shoqeris tuaj mbrenda jasht dhe ne tarrase te dardanise.
  dali..2005
  http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&page=6

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:40.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.