Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Amina
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Amina and vjeshta
Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5
 1. vjeshta
  02-12-12 17:08
  vjeshta
  Flm shume ,pershendetje edhe ty .
 2. Amina
  30-11-12 21:01
  Amina
  pershendetje vjeshta...
 3. vjeshta
  14-03-12 19:07
  vjeshta
  Mire mire Amina ,po gjindemi disi ,flm ,Po ti qka na thua per andej ...po jo nga staffi ?:P
  Urime edhe posti i Moderimit .:)
 4. Amina
  11-03-12 21:00
  Amina
  Vjeshta, shpresoje je mire dhe po kalon mire....nje pershendetje per ty......
 5. vjeshta
  10-11-10 22:01
  vjeshta
  Pershendetje Amina ,po ia filloj e para kesaj qoshe .

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.