Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > tali
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between tali and turisti
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. turisti
    04-06-13 10:19
    turisti
    Urime ditelindja i nderuar.Shume gezime,shendet dhe lumturi ne jete.

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:13.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.