Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Rozafa
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Rozafa and GURI SYLAJ
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. GURI SYLAJ
    28-10-11 10:34
    GURI SYLAJ
    Pershendetje dhe nje urim per nje dite te mire e e mbare!

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.