Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > romansa
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between romansa and lirik
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. lirik
  28-05-19 16:14
  lirik
  si je e nderuara mike si e kalon
 2. lirik
  12-04-13 10:10
  lirik
  si shenj pershendetje dhe dhurate do ta kisha derguar nje gitare me tingiuj romantik e nderuara mike

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:14.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.