Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi

Nėn-Forume : Zona e Argėtimit
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!
226 29,925
Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?
Nga Buqja_ch
16-05-20 00:18 Shko tek postimi i fundit
173 25,635
Tema tė ndryshme
Nga uck_aksh
30-01-23 08:01 Shko tek postimi i fundit
505 186,380
Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.
Nga elvio
25-06-20 21:40 Shko tek postimi i fundit
109 12,979
25 7,366
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.
Nga power8
22-06-20 10:03 Shko tek postimi i fundit
134 12,976

Pėrmban postime tė reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Forum pa Postime tė Reja
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.