Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Shkenca & Teknologjia Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.


Nėn-Forume : Shkenca & Teknologjia
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
A egzistojnė fenomenet paranormale apo ato janė vetėm mashtrime tė persosura?
Nga Zero Cool
17-01-13 14:22 Shko tek postimi i fundit
29 462

Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Shkenca & Teknologjia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime Rendit Nė Radhė Mbrapsht
5 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete!!!! (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Murgesha
19-07-17 16:13
Nga jona1995 Shko tek postimi i fundit
193 61,731
 
Action
- - -
tron
12-12-18 18:16
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 988
tron
12-12-18 13:28
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 995
tron
12-12-18 21:25
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 1,037
tron
12-12-18 21:25
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 1,064
tron
13-12-18 11:12
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 1,121
tron
13-12-18 11:11
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 1,139
iliros
11-10-07 20:29
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,194
iliros
11-10-07 16:14
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,197
valmirii
11-05-07 20:48
Nga valmirii Shko tek postimi i fundit
8 1,224
rilinda
03-10-07 16:58
Nga rilinda Shko tek postimi i fundit
0 1,253
iliros
11-10-07 20:18
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,270
iliros
11-10-07 20:23
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,282
~AnnA~
23-02-09 18:31
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,291
tron
13-12-18 11:14
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 1,305
iliros
11-10-07 20:32
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,343
Jana
18-05-09 14:10
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
0 1,370
lirik
20-05-09 23:32
Nga Marco Shko tek postimi i fundit
1 1,403
Dilaver
10-04-07 19:58
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
0 1,410
Gloss
23-05-09 15:55
Nga Gloss Shko tek postimi i fundit
0 1,431
pirro
12-04-09 19:17
Nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 1,494
iLuSiOni
30-11-05 07:22
Nga iLuSiOni Shko tek postimi i fundit
0 1,499
Kalt
28-12-05 21:00
Nga Kalt Shko tek postimi i fundit
0 1,509
iliros
11-10-07 20:26
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,529
iliros
11-10-07 20:20
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,529
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 142 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.