Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Pėrgjigje Rendit Nė Radhė Mbrapsht Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 73,762
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 52,420
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 36,093
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 39,489
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. laliloli
17-05-13 17:56
Nga emine Shko tek postimi i fundit
560 42,808
lazdrani
25-02-12 19:02
Nga premium Shko tek postimi i fundit
493 32,717
LIBERO_78
04-01-13 21:47
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
410 33,174
Lightbulb
selvija
21-04-13 13:20
Nga Alima Shko tek postimi i fundit
394 64,225
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 3.00 Niveli. Murgesha
26-02-10 08:59
Nga Lapsi Shko tek postimi i fundit
321 19,174
hana
10-10-09 12:32
Nga emine Shko tek postimi i fundit
304 19,492
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. Engjellushja
18-12-12 18:34
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
261 34,798
caki
16-01-11 11:58
Nga emine Shko tek postimi i fundit
258 18,828
Question
Rolinda
17-01-11 19:15
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
253 15,920
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zanzi/M
21-05-20 08:35
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
229 39,972
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. falma_lotin
12-03-14 16:52
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
189 192,905
Murgesha
13-02-11 16:53
Nga Dallandyshja_718 Shko tek postimi i fundit
173 15,369
Afrimi_17
03-07-09 23:32
Nga Prishtinasja_ Shko tek postimi i fundit
161 9,705
Urata
03-05-12 09:34
Nga Reana Shko tek postimi i fundit
158 19,441
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. DIzzI
04-01-13 22:28
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
142 28,894
Pilati
10-09-13 12:18
Nga emine Shko tek postimi i fundit
134 19,288
Murgesha
21-07-11 09:23
Nga LaDy_Diaspora Shko tek postimi i fundit
124 11,606
Kalt
31-07-12 14:49
Nga Qika^Me^Kule Shko tek postimi i fundit
118 11,329
Urata
07-06-13 21:43
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
117 13,657
Pilati
27-07-11 22:47
Nga emine Shko tek postimi i fundit
116 12,301
Arrow
Janna
04-01-13 22:05
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
112 22,550
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Murgesha
04-01-13 22:07
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
109 18,121
Flaka_1
21-05-11 17:12
Nga emine Shko tek postimi i fundit
108 27,837
panta_rhei
31-03-10 01:50
Nga mentor* Shko tek postimi i fundit
102 9,050
Dilaver
15-03-19 14:43
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
98 17,081
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.