Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi

Nėn-Forume : Tė ndryshme
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...
Nga lirik
16-04-21 20:03 Shko tek postimi i fundit
462 114,797
Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)
Nga AlbaSoft
26-10-21 09:39 Shko tek postimi i fundit
559 11,087
Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.
Nga qendros
26-12-15 02:08 Shko tek postimi i fundit
161 7,046
Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....
243 3,473
Kėtu mund tė postoni fotografi personale, nga trojet shqiptare, nga bota etj.
Nga elvio
02-05-21 20:05 Shko tek postimi i fundit
104 23,610

Pėrmban postime tė reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Forum pa Postime tė Reja
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.