Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi

Nėn-Forume : Shoqėria
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!
Nga power8
05-05-20 18:05 Shko tek postimi i fundit
7 456
Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.
994 55,873
Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet
267 11,943
Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!
148 4,476
Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?
Nga Poshnjari
27-02-20 12:14 Shko tek postimi i fundit
412 2,633
A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...
688 46,909

Pėrmban postime tė reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Forum pa Postime tė Reja
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:14.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.