Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi

Nėn-Forume : Zona e Argėtimit
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!
227 29,926
Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?
Nga anda27717
23-03-23 16:04 Shko tek postimi i fundit
173 25,636
Tema tė ndryshme
506 186,381
Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.
Nga elvio
25-06-20 21:40 Shko tek postimi i fundit
109 12,979
26 7,367
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.
135 12,977

Pėrmban postime tė reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Forum pa Postime tė Reja
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.