Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Mėsime nga Kurani Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Kryetemė Kryetemė: Urime Ramazani (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Zero Cool
11-07-13 15:31
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
32 14,585
Kryetemė Kryetemė: Lulishta e dritave (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Pause_Print_Scroll
01-07-13 22:46
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
52 13,241
Kryetemė Kryetemė: Thesar hadithesh (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Albanian eX|PerT
15-04-13 19:19
Nga Zanzi/M Shko tek postimi i fundit
132 27,840
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 4.00 Niveli. valiii
13-04-13 11:31
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
69 18,199
Lightbulb
BE LK
09-05-19 12:37
Nga AlbaSoft Shko tek postimi i fundit
177 33,815
valiii
16-04-19 09:27
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
142 45,197
Lapsi
08-04-19 08:48
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
7 4,157
Dardanesha
10-02-19 09:31
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
7 3,335
Blu_sky
25-06-17 16:02
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
133 38,016
Zero Cool
14-09-16 19:30
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
73 13,955
Dardanesha
14-06-16 12:58
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
2 3,173
Zanzi/M
03-03-15 20:27
Nga UniCorN Shko tek postimi i fundit
261 28,055
Post
Zero Cool
29-11-14 19:34
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 1,905
Vlerėsimi Temave: 8 Votat, 3.25 Niveli. munti
28-06-14 20:31
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
1,014 133,530
Harisi
14-05-14 14:34
Nga Harisi Shko tek postimi i fundit
0 2,635
Hajra
20-01-14 14:20
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
52 11,331
uck_aksh
12-12-13 09:57
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
421 82,991
Psikologu
25-10-13 21:45
Nga Kercovari Shko tek postimi i fundit
13 4,252
Dardanesha
13-10-13 23:33
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 2,286
Kercovari
14-09-13 12:32
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
44 10,567
Thumbs down
Zero Cool
31-08-13 22:42
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
3 2,474
Lightbulb
Zero Cool
11-08-13 13:37
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
30 7,850
Psikologu
05-07-13 10:22
Nga Shpati Shko tek postimi i fundit
4 2,722
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. andaluzi91
19-06-13 23:01
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
1,426 143,952
Question
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. Zero Cool
09-05-13 06:26
Nga Besi:) Shko tek postimi i fundit
21 5,207
gazi-de
08-05-13 16:27
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
9 3,028
Bisha
25-04-13 12:29
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 4,140
AbdylHabib
25-04-13 11:18
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
8 4,329
Dardanesha
13-04-13 11:25
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
46 11,590
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 411 Moderatorėt : 4
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.