Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Kinematografia dhe Televizioni Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime Rendit Nė Radhė Mbrapsht
Kryetemė Kryetemė: Filma-shkarkim (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. pokeri
07-03-09 14:30
Nga nexhadi Shko tek postimi i fundit
240 30,059
Lightbulb
Kryetemė Kryetemė: Lajme nga bota e artit (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
30-12-13 16:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
16 11,197
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 3.00 Niveli. pokeri
25-08-09 20:22
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
25 91,780
Gentiana
17-02-19 17:52
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
727 91,345
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 5.00 Niveli. DEA
14-03-08 20:12
Nga Linka_pz Shko tek postimi i fundit
46 32,793
rilinda
31-08-07 13:44
Nga driGRAF Shko tek postimi i fundit
15 18,582
MemphiSx
19-12-12 21:01
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
63 13,587
Kaltrushi
27-11-10 01:43
Nga Daglasi Shko tek postimi i fundit
96 11,980
AlbanianPirat
30-10-09 13:51
Nga AlbanianPirat Shko tek postimi i fundit
1 11,293
anna
11-11-04 21:41
Nga MemphiSx Shko tek postimi i fundit
32 10,554
Hajra
28-08-12 22:35
Nga emine Shko tek postimi i fundit
39 9,390
SFA
05-11-13 10:47
Nga Juljan Malja Shko tek postimi i fundit
9 9,177
Lightbulb
hexinator
20-03-09 09:37
Nga Albetnik Shko tek postimi i fundit
3 8,735
hana
09-08-08 21:24
Nga egi Shko tek postimi i fundit
48 8,656
Jana
04-09-11 17:15
Nga Kercovari Shko tek postimi i fundit
21 7,930
murrizi
13-01-11 17:25
Nga Gentiani Shko tek postimi i fundit
37 7,837
Krokodilli
28-05-05 07:03
Nga experti_lu Shko tek postimi i fundit
5 7,810
Peja-Boy
27-03-11 17:50
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
32 7,757
Marco
21-07-09 08:57
Nga Skyfter Shko tek postimi i fundit
101 7,411
anakin
25-11-07 00:23
Nga luckyman Shko tek postimi i fundit
2 7,097
Gloss
21-10-11 07:06
Nga natyra Shko tek postimi i fundit
19 7,075
Guri i madh
09-02-11 21:10
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
16 6,781
Honesty^uk.
26-11-04 23:28
Nga DEA Shko tek postimi i fundit
8 6,764
a1*
04-04-08 13:03
Nga tonka Shko tek postimi i fundit
5 6,745
Gentiani
02-12-04 00:13
Nga Gentiani Shko tek postimi i fundit
0 6,667
rilinda
06-04-08 17:32
Nga LABI Shko tek postimi i fundit
20 6,624
ARVANITI
16-05-11 20:48
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
5 6,488
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 155 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.