Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 72,143
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 35,100
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 51,023
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 38,725
Lona
04-01-13 21:33
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
23 3,390
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Buqja_ch
18-12-12 23:23
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
81 11,122
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. Engjellushja
18-12-12 18:34
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
261 34,317
Antika
14-12-12 15:16
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
76 16,178
emine
26-11-12 20:12
Nga emine Shko tek postimi i fundit
0 1,355
Artisti
09-11-12 23:15
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
53 9,101
Dardanesha
07-11-12 23:39
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
32 2,711
emine
28-10-12 09:54
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
2 1,530
Arrow
Janna
18-10-12 22:06
Nga AlbaSoft Shko tek postimi i fundit
49 7,254
Neferta
18-10-12 18:29
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 1,112
Brilliant
15-10-12 22:29
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
28 3,723
emine
11-10-12 11:22
Nga emine Shko tek postimi i fundit
0 1,706
Jana
03-10-12 13:46
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
5 2,146
vjeshta
29-09-12 19:15
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
13 4,406
DEA
29-09-12 19:06
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
18 4,216
Jana
27-09-12 20:51
Nga Bona-us Shko tek postimi i fundit
27 3,522
Naki
25-09-12 13:39
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 1,289
emine
23-09-12 14:54
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
19 3,948
Jana
03-09-12 11:39
Nga Bujari-d Shko tek postimi i fundit
70 6,541
Jana
29-08-12 11:10
Nga Lona Shko tek postimi i fundit
12 2,449
Cool_Boy
26-08-12 15:28
Nga emine Shko tek postimi i fundit
64 9,276
Kalt
31-07-12 14:49
Nga Qika^Me^Kule Shko tek postimi i fundit
118 11,207
Dardanesha
28-07-12 12:25
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
57 5,385
Pilati
21-07-12 20:03
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
6 2,012
Grant
07-06-12 15:41
Nga rafet llapjani Shko tek postimi i fundit
31 4,443
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 26 deri 50 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.