Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Astronomia Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Astronomia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
15-11-13 15:53
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
86 37,991
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
26-02-10 21:28
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
4 2,683
Jana
18-01-10 12:52
Nga Isinqerti25 Shko tek postimi i fundit
22 4,396
~AnnA~
10-11-09 19:07
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
3 1,994
~AnnA~
10-10-09 18:36
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,717
uck_aksh
08-10-09 16:01
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
5 2,112
~AnnA~
18-09-09 19:09
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,811
~AnnA~
16-09-09 10:11
Nga BE LK Shko tek postimi i fundit
18 3,699
~AnnA~
27-08-09 00:42
Nga AlbaSoft Shko tek postimi i fundit
2 1,804
~AnnA~
22-08-09 21:20
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
2 5,249
~AnnA~
18-08-09 19:51
Nga Skyfter Shko tek postimi i fundit
3 2,113
~AnnA~
13-08-09 18:02
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,423
~AnnA~
29-05-09 20:38
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
1 1,904
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
29-05-09 20:21
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
4 3,304
~AnnA~
08-05-09 20:43
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,796
~AnnA~
08-05-09 20:38
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 2,423
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
01-05-09 22:25
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
8 5,072
~AnnA~
25-04-09 13:34
Nga Idila Shko tek postimi i fundit
10 2,200
~AnnA~
20-03-09 16:58
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,661
~AnnA~
12-03-09 19:44
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,536
~AnnA~
02-03-09 12:04
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,765
~AnnA~
25-02-09 16:23
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,963
LEDHATIMI
14-02-09 21:14
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
6 4,600
~AnnA~
06-02-09 21:05
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,473
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
04-02-09 15:10
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
4 2,717
~AnnA~
31-01-09 13:59
Nga Action Shko tek postimi i fundit
11 2,116
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 51 deri 75 prej 96 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.