Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Shkenca & Teknologjia Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.


Nėn-Forume : Shkenca & Teknologjia
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
A egzistojnė fenomenet paranormale apo ato janė vetėm mashtrime tė persosura?
Nga Zero Cool
17-01-13 14:22 Shko tek postimi i fundit
29 462

Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Shkenca & Teknologjia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Rendit Nė Radhė Mbrapsht Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime
5 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete!!!! (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Murgesha
19-07-17 16:13
Nga jona1995 Shko tek postimi i fundit
193 60,428
AbdylHabib
14-05-09 09:17
Nga AbdylHabib Shko tek postimi i fundit
6 1,933
Action
03-01-09 01:13
Nga Action Shko tek postimi i fundit
2 3,257
Action
13-04-09 15:12
Nga Action Shko tek postimi i fundit
0 2,663
 
Action
- - -
Afrimi_17
27-12-08 17:20
Nga Action Shko tek postimi i fundit
3 2,055
Afrimi_17
09-12-08 16:15
Nga LABI Shko tek postimi i fundit
1 1,573
Albanian
24-05-07 09:46
Nga Albanian Shko tek postimi i fundit
13 2,976
AlbaSoft
02-08-10 10:44
Nga Neferta Shko tek postimi i fundit
2 1,523
Alkimisti_ch
08-09-08 22:18
Nga Amina Shko tek postimi i fundit
4 1,707
ARVANITI
11-07-05 20:20
Nga Kupid Shko tek postimi i fundit
6 2,990
ARVANITI
08-06-05 19:16
Nga ARVANITI Shko tek postimi i fundit
10 1,624
Bjeshka1
24-04-08 22:39
Nga PipeX Shko tek postimi i fundit
2 1,994
Bjeshka1
07-02-09 00:22
Nga basstard Shko tek postimi i fundit
2 3,073
Bom-Boni
24-04-08 22:30
Nga PipeX Shko tek postimi i fundit
11 2,776
Cool_Boy
05-10-05 05:02
Nga Kupid Shko tek postimi i fundit
2 2,363
DEA
03-10-08 18:27
Nga Bjeshka1 Shko tek postimi i fundit
2 2,230
Thumbs up
dexter
17-05-08 23:17
Nga dexter Shko tek postimi i fundit
2 2,411
Dilaver
01-11-05 15:24
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
0 1,621
Dilaver
11-10-05 13:39
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
0 1,669
Dilaver
01-10-05 16:57
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
0 1,635
Dilaver
03-10-05 18:11
Nga Tomori Shko tek postimi i fundit
1 1,452
Dilaver
16-12-06 16:22
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
0 2,019
Dilaver
08-02-07 20:42
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
1 7,016
Dilaver
09-04-07 19:03
Nga 4peace Shko tek postimi i fundit
4 11,169
Dilaver
10-04-07 19:58
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
0 1,379
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 142 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.