Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Shkenca & Teknologjia Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.


Nėn-Forume : Shkenca & Teknologjia
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
A egzistojnė fenomenet paranormale apo ato janė vetėm mashtrime tė persosura?
Nga Zero Cool
17-01-13 14:22 Shko tek postimi i fundit
29 462

Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Shkenca & Teknologjia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime Rendit Nė Radhė Mbrapsht
5 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete!!!! (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Murgesha
19-07-17 16:13
Nga jona1995 Shko tek postimi i fundit
193 59,162
Post
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
04-05-14 15:26
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
60 28,843
Gentiani
04-03-12 19:36
Nga Dali!Keq!ch Shko tek postimi i fundit
97 22,954
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Murgesha
16-11-06 14:27
Nga musl|m Shko tek postimi i fundit
20 15,759
Dilaver
09-04-07 19:03
Nga 4peace Shko tek postimi i fundit
4 11,070
Problematiku
06-01-07 22:30
Nga Mustaqedredhur Shko tek postimi i fundit
78 9,754
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. PipeX
06-09-09 19:58
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
36 8,566
~AnnA~
22-07-11 12:48
Nga Neferta Shko tek postimi i fundit
7 8,538
jadore
31-10-12 12:13
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
23 7,632
Hajra
31-03-12 22:47
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
14 7,572
kroni
11-08-08 16:34
Nga pozherani_gg Shko tek postimi i fundit
7 7,558
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
16-01-12 12:43
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
11 7,388
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
01-08-11 11:58
Nga Izraeliti Shko tek postimi i fundit
18 7,208
Psikologu
26-12-08 20:25
Nga Action Shko tek postimi i fundit
9 7,074
Dilaver
08-02-07 20:42
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
1 6,976
xeli
05-11-06 21:45
Nga Mustaqedredhur Shko tek postimi i fundit
4 6,961
Hajra
09-02-12 14:21
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
18 6,077
Era1
25-01-08 12:46
Nga rilinda Shko tek postimi i fundit
17 6,008
rilinda
23-12-07 12:36
Nga Bjeshka1 Shko tek postimi i fundit
15 5,747
hasanmehmeti
18-09-09 21:04
Nga kosborn Shko tek postimi i fundit
12 5,660
Murgesha
02-03-12 21:54
Nga Dali!Keq!ch Shko tek postimi i fundit
5 5,513
Thumbs up
rilinda
10-02-08 13:40
Nga rilinda Shko tek postimi i fundit
21 5,400
doGzona
10-11-05 11:57
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
20 5,290
Thumbs down
Zero Cool
29-09-11 22:16
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
2 5,205
panta_rhei
20-08-12 14:15
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
12 5,139
Lightbulb
Zero Cool
05-02-12 21:47
Nga Tomori Shko tek postimi i fundit
4 5,082
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 142 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:53.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.