Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Pėrshėndetje dhe Urime Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Murgesha (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 12 Votat, 4.17 Niveli. Flash
30-03-15 15:59
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
3,195 218,408
Neferta
30-11-12 15:15
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
47 8,426
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: uliksi31 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 4 Votat, 4.50 Niveli. Murgesha
10-08-11 10:35
Nga VoOoglushja Shko tek postimi i fundit
1,244 86,743
power8
11-05-20 01:19
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
4 160
Vlerėsimi Temave: 5 Votat, 4.20 Niveli. Albonita
12-04-20 21:14
Nga Diana007 Shko tek postimi i fundit
2,419 300,613
jEtA_1
27-10-19 06:09
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
712 53,028
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. LuLjaa
02-07-19 16:50
Nga Buqja_ch Shko tek postimi i fundit
1,310 92,904
Luana
05-04-19 12:35
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
180 10,745
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. rilinda
23-01-19 23:38
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
607 36,171
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 5.00 Niveli. Naki
22-01-19 00:14
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
5,245 386,798
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Naki
28-12-18 13:56
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
176 30,810
Kalimero
26-04-17 21:44
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
45 9,203
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Kercovari
01-02-17 12:40
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,456 84,602
lazdrani
18-01-17 23:36
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
476 30,334
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 3.67 Niveli. progoni
26-10-16 11:25
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,113 60,340
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. vushtrria
28-09-16 19:45
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
2,179 136,409
Lucifer
24-09-16 12:45
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
213 21,910
All In
25-08-16 21:46
Nga All In Shko tek postimi i fundit
8 2,457
power8
26-01-16 00:18
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,321
power8
24-01-16 22:05
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,393
mentor*
24-01-16 22:02
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
671 49,887
Alkimisti_ch
31-08-15 08:08
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
155 13,632
turisti
26-04-15 19:19
Nga Edonisi Shko tek postimi i fundit
908 57,221
Neferta
01-12-14 07:47
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 17,987
Smile
jonuzi
26-11-14 08:10
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
1 1,704
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Diana007
18-11-14 00:59
Nga SheTa Shko tek postimi i fundit
1,247 80,662
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.00 Niveli. Murgesha
19-09-14 19:30
Nga turisti Shko tek postimi i fundit
2,825 182,245
tipi engjellor
12-09-14 12:04
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
290 34,192
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 458 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:54.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.