Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi

Nėn-Forume : Zona e Argėtimit
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!
02-01-19 22:20 Shko tek postimi i fundit
225 29,924
Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?
Nga AlbaSoft
25-02-19 16:11 Shko tek postimi i fundit
173 25,632
Tema tė ndryshme
505 186,177
Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.
19-04-19 07:07 Shko tek postimi i fundit
109 12,941
26-02-20 07:42 Shko tek postimi i fundit
24 7,365
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.
133 12,973

Pėrmban postime tė reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Forum pa Postime tė Reja
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.