Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Kinematografia dhe Televizioni Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Lightbulb
Kryetemė Kryetemė: Lajme nga bota e artit (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
30-12-13 16:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
16 11,287
Kryetemė Kryetemė: Filma-shkarkim (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. pokeri
07-03-09 14:30
Nga nexhadi Shko tek postimi i fundit
240 30,320
Vip (Temė me shumė faqe 1 2)
Peja-Boy
12-09-09 18:31
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
27 4,268
Guri i madh
11-09-09 17:55
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
8 1,721
Peja-Boy
11-09-09 17:16
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
0 2,062
shfletuesi_
31-08-09 12:15
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
1 1,385
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 3.00 Niveli. pokeri
25-08-09 20:22
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
25 91,840
Pupi
09-08-09 23:36
Nga 4peace Shko tek postimi i fundit
3 1,643
Marco
21-07-09 08:57
Nga Skyfter Shko tek postimi i fundit
101 7,504
albogenius
12-07-09 16:14
Nga albogenius Shko tek postimi i fundit
0 1,546
albogenius
12-07-09 16:14
Nga albogenius Shko tek postimi i fundit
0 1,094
Peja-Boy
06-07-09 20:31
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
25 2,231
Jana
05-07-09 22:31
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
44 3,659
DritonPR
29-06-09 07:58
Nga Dani11 Shko tek postimi i fundit
19 2,934
Marco
21-06-09 00:38
Nga Marco Shko tek postimi i fundit
21 2,999
albogenius
01-06-09 16:37
Nga legjionari Shko tek postimi i fundit
1 1,384
the godfather
23-05-09 01:13
Nga valiii Shko tek postimi i fundit
8 1,389
Zero Cool
25-04-09 21:08
Nga orfeasbarutas Shko tek postimi i fundit
2 1,578
gazi-de
01-04-09 23:52
Nga niemand Shko tek postimi i fundit
2 3,082
Fshatari
29-03-09 01:32
Nga Uragani_99 Shko tek postimi i fundit
1 1,580
teutaA
20-03-09 21:51
Nga gazi-de Shko tek postimi i fundit
8 3,689
Lightbulb
hexinator
20-03-09 09:37
Nga Albetnik Shko tek postimi i fundit
3 8,746
Jana
23-02-09 12:12
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
1 1,190
Veterani
25-12-08 23:55
Nga Veterani Shko tek postimi i fundit
0 1,287
extremeparkour
16-11-08 11:32
Nga sherri Shko tek postimi i fundit
8 2,016
Giovanni
16-11-08 10:14
Nga Arb Shko tek postimi i fundit
13 3,331
Urata
03-11-08 01:05
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
18 3,305
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 51 deri 75 prej 155 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.