Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi

Mirėsevini tek Dardania.de.
Nėse kjo ėshtė vizita juaj e parė nė forum, ju rekomandojmė qė tė vizitoni Pyetėsorin duke klikuar mbi tė. Do t'u duhet qė tė regjistroheni perpara se tė postoni: klikoni mbi butonin mė lart qė tė filloni regjistrimin. Qė tė filloni tė lexoni mesazhet, zgjidhni forumin qė ju pėlqen nga lista mė poshtė.

  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
Shqipetaret
PAVARESIA KOSOVĖS (2 duke lexuar)
267 5,190
Shoqėria
Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!
Nga power8
05-05-20 18:05 Shko tek postimi i fundit
7 456
Diskutime Shoqėrore (13 duke lexuar)
Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.
989 55,831
Gruaja dhe Familja (5 duke lexuar)
Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet
267 11,941
Diaspora Shqiptare (1 duke lexuar)
Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!
Nga power8
19-10-20 01:14 Shko tek postimi i fundit
148 4,475
Shėndeti (1 duke lexuar)
Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?
Nga Poshnjari
27-02-20 12:14 Shko tek postimi i fundit
412 2,633
Dashuria (5 duke lexuar)
A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...
Nga kai090
27-07-20 04:39 Shko tek postimi i fundit
689 46,909
Video
Video (1 duke lexuar)
Kėtu do tė postohen video : Humor , Sport , Video Klipe etj ( Videot duhen tė jenė vetėm nga Youtube.com )
Nga tron
19-01-19 12:45 Shko tek postimi i fundit
79 1,228
Shkenca
Praktika e jetės njerėzore, sjelljet e individėve e tė shoqerisė. Proēeset mendore etj.
Nga power8
18-10-20 22:49 Shko tek postimi i fundit
296 9,513
Shkenca & Teknologjia (5 duke lexuar)
Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.
171 1,655
Ekonomi & Biznes (7 duke lexuar)
Diskutime, informacione, studime e probleme ekonomike tė ndryshme nga ekonomia shqiptare e boterore.
133 1,075
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
Nga Fatyu1259
20-07-20 09:30 Shko tek postimi i fundit
43 341
Informatika (2 duke lexuar)
Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...
439 3,571
Astronomia (3 duke lexuar)
Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.
97 864
Biologji (2 duke lexuar)
Veēoritė fizike, sjellja e organizmave, klasifikimi i tyre, prejardhja dhe zhvillimi i llojeve e ndėrveprimi qė kanė njėra me tjetrėn nė lidhje me mjedisin.
90 464
Tė ndryshme
Pėrshėndetje dhe Urime (15 duke lexuar)
Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...
Nga Oqeani
11-05-20 01:19 Shko tek postimi i fundit
461 114,784
Prezantoni vetėn (4 duke lexuar)
Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)
Nga power8
05-05-20 18:11 Shko tek postimi i fundit
559 11,079
Moda & Estetika (2 duke lexuar)
Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.
Nga qendros
26-12-15 02:08 Shko tek postimi i fundit
161 7,046
Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....
243 3,472
Albumi Fotografik (15 duke lexuar)
Kėtu mund tė postoni fotografi personale, nga trojet shqiptare, nga bota etj.
Nga vjeshta
18-01-17 23:28 Shko tek postimi i fundit
104 23,609
Kultura
Historia Shqiptare (1 duke lexuar)
Tė diskutojmė pėr historinė tonė!
143 1,443
Kultura kombėtare (3 duke lexuar)
Materiale tė reja, zbulime dhe ide personale per gjuhėsinė, artin, historinė ...
Nga Zero Cool
21-05-15 17:28 Shko tek postimi i fundit
418 4,625
Letėrsia (4 duke lexuar)
Letėrsia shqiptare dhe e huaj.
202 10,919
Poezia (1 duke lexuar)
Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...
268 11,322
Gjuha Shqipe (2 duke lexuar)
Drejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė.
Nga power8
19-01-16 13:49 Shko tek postimi i fundit
127 3,237
Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.
155 2,678
Muzika (6 duke lexuar)
Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)
295 11,523
Personalitete publike (2 duke lexuar)
Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)
Nga power8
16-03-16 11:34 Shko tek postimi i fundit
281 7,400
Deutsch, English, Franēais ...
Nga power8
05-05-20 18:20 Shko tek postimi i fundit
167 6,566
Kuzhina & Gatimi (2 duke lexuar)
Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.
Nga Buqja_ch
24-05-20 22:10 Shko tek postimi i fundit
93 2,870
Zona e Argėtimit
Humori (6 duke lexuar)
Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!
226 29,925
Thashetheme (5 duke lexuar)
Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?
Nga Buqja_ch
16-05-20 00:18 Shko tek postimi i fundit
173 25,635
Kafja e Forumit (13 duke lexuar)
Tema tė ndryshme
Nga Buqja_ch
26-10-20 18:46 Shko tek postimi i fundit
505 186,435
Lojra zbavitėse (6 duke lexuar)
Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.
Nga Buqja_ch
10-07-20 22:54 Shko tek postimi i fundit
109 12,983
Enigmatika (4 duke lexuar)
25 7,366
Votime & Sondazhe (7 duke lexuar)
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.
135 12,977
Bota Shpirtėrore
A jemi ne Shqipetarėt popull tolerant nė fe?
Nga power8
24-10-20 09:03 Shko tek postimi i fundit
90 3,990
Mėsime nga Kurani (3 duke lexuar)
Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
Nga AlbaSoft
09-05-19 12:37 Shko tek postimi i fundit
414 14,432
Besimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jeta
Nga Agolli
19-04-19 10:18 Shko tek postimi i fundit
107 2,412
Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de
Chat-Dhoma #Dardania (1 duke lexuar)
Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.
53 1,411
Politika & Shtypi
Politika (10 duke lexuar)
Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...
Nga power8
26-10-20 10:52 Shko tek postimi i fundit
2,332 59,076
Arena Ndėrkombėtare (3 duke lexuar)
Ngjarjet mė tė reja nga skena politike ndėrkombėtare. Analiza, komente, materiale nga shtypi boteror. Ngjarje historike e kulturore ndėrkombėtare. Superfuqitė, Aleancat, Luftrat, Traktatet e paqes etj.
443 8,578
Zona Administrative
Asnjėherė 0 0
Rreth projektit Dardania.de (1 duke lexuar)
Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.
Nga SheTa
22-01-19 19:02 Shko tek postimi i fundit
96 3,064
Tema tė vjetra (41 duke lexuar)
Arkivi i forumit
Nga alima²
14-05-14 22:23 Shko tek postimi i fundit
830 751,772
Pa censurė
Tema tė ndryshme tė 20+ vjeēarėve
Nga power8
05-05-20 18:21 Shko tek postimi i fundit
277 25,716


Ē'kemi ndonjė tė re?
Vizitorėt aktivė aktualisht: 397 (0 anėtarė dhe 397 vizitorė)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,850, 06-12-19 mė 03:21.
Dardania.de Statistikat
Dardania.de Statistikat
Tema: 15,355, Postime: 1,839,757, Anėtarėt: 15,501
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, karawang industrial
Sot festojnė ditėlindjen
Shikoj datėlindjen

Pėrmban postime tė reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Forum pa Postime tė Reja

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.