Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

GjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėm

GjIlAnAsI_cSi GjIlAnAsI_cSi nuk ėshtė nė linjė

Gėzuar PRESIDENT

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. GjIlAnAsI_cSi
  19-06-11 22:22
  GjIlAnAsI_cSi
  Tė falemnderit Qika me kule! Gjithashtu dhe ty njė ver tė mirė dhe pushime tė kėndėshme nė Kosov!

  me respekt.

  gjilo
 2. Qika^Me^Kule
  22-05-11 18:01
  Qika^Me^Kule
  Te pershendes Ku do ce je , uroi gjitha te mirat per Ju !!

About Me

 • About GjIlAnAsI_cSi
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  24 MARS 1999 ; T'Faleminderit President RUGOVA..

Statistics

Totali Postimeve
Albums
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 14-11-20 23:53
 • Anėtarėsuar: 04-01-04
 • Referime: 11

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.