Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm

GURI SYLAJ GURI SYLAJ nuk ėshtė nė linjė

Moderator

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 11 of 11
 1. murrizi
  10-04-11 09:47
  murrizi
  Me nder kofsh o Guri Sylaj, e mos e harrofsh kurrė 11 Prillin dhe vllezėrit e mijė qė e kan ditlindjen atė dite.

About Me

 • About GURI SYLAJ
  Vendndodhja
  Gjermani
  Profesioni
  punetor
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 22-05-22 19:37
 • Anėtarėsuar: 21-03-05
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:41.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.