Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm

romansa romansa nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 21 to 30 of 33
 1. Jana
  16-08-11 17:22
  Jana
  Te pershendes shum dhe te uroj dite t'bukura ...p.s ktu po kaloj shum mir ...flm per rep ...
 2. Oqeani
  05-07-11 21:41
  Oqeani
  Jo bre nuk po kam kohe me marre fryme ... sot 14-20 !sha ne gjyq ... hmmmm - l'argent .... Selam ...
 3. Qika^Me^Kule
  19-06-11 13:25
  Qika^Me^Kule
  Te pershendes motrushe , uroi te gjitha te mira per ju.... gjithashtu nje filim jave te mbar , te percafoi fort motrushka jote !!
 4. Hajra
  06-05-11 23:30
  Hajra
  ....gjithashtu te pershendes dhe te uroi nje fundjave perplot surpriza te bukura per ty,
 5. LaCoStA
  17-04-11 00:12
  LaCoStA
  T'falemnderit shume edhe ty ...... vertet je njeri qe meriton gjithēka te mire (mos t'ja nisi mi njeh rend)

  Te pershendes dhe uroj te kalosh nje fundjave te shkelqyeshme.
 6. nait
  14-04-11 15:08
  nait
  i harrove a haha,,,,,
 7. Shpat
  24-03-11 19:47
  Shpat
  me ke lazdru me kafe t'mengjezit hahah dhe me fjelet :

  e]kafja e mengjesit!!
  te beft mire![/
 8. Shpat
  18-03-11 09:15
  Shpat
  Anėtarėsuar: 24-07-08
  Vendndodhja: larg vendlindjes

  [IMG]http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B]pershendtje[/B]
  [B]per ty
  kafja e mengjesit!!
  te beft mire![/B]
  E KJO KAFE KE BEFASI PER MU."DITA" ME BEFASI.;)BRAVOOO.
 9. Shpat
  16-03-11 10:40
  Shpat
  http://www.youtube.com/watch?v=4grU_35Eoro

  Ka je ka je "D"
 10. Shpat
  14-03-11 11:28
  Shpat
  t'faleminderit per mp,edhe per kengen e bukur

About Me

 • About romansa
  Vendndodhja
  larg vendlindjes
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 25-06-20 20:51
 • Anėtarėsuar: 24-07-08
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 8 of 8

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.