Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Eddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėm

Eddi Eddi nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 16 of 16
 1. Albonita
  22-10-11 14:30
  Albonita
  Eddi

  Te lexova sote besom ma hoce mallin e AnnA.. ke shenimt te njejta,
  Eja doki me shpesh kendej ja vlen te lexoim nje person si ti.

  Te pershnds nga zemra duke uruar nje fund jave te bukur.

  Sincerishte AlbonitA.
 2. ~AnnA~
  29-09-11 15:52
  ~AnnA~
  haha
  e di, ditke te vleresosh me mire se une...edd, kendej ishte vetem humbje kohe asgje me shume...ate qe dhash une per kete faqe e kan dhene edhe te tjere para meje dhe jan trajtuar pikerisht keshtu si une dhe per kete une isha shume mire e informuar(e din ti:))) ) keshtu qe aspak cudi!!!
  lg...;)
 3. Eddi
  26-09-11 15:12
  Eddi
  se pata pa hic anna
  kalo edhe ti bukur e bona naj vizite ktej nga UNI, harrove miqesine e vjeter bela :D je sh.e mire
 4. ~AnnA~
  26-09-11 14:53
  ~AnnA~
  kaloja mire ne vazhdim mein freund...ika une se me pret puna...
  danke für dein besuch
 5. ~AnnA~
  20-09-11 13:51
  ~AnnA~
  edoooo, danke für die Begrüssung mein freund...weiss ich zu schätzen ;)
  ja, mir geht's bestens.. hoffe bei dir ist alles in Ordnung..
 6. ~AnnA~
  01-05-11 08:56
  ~AnnA~
  hallo eddi :)

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 03-06-13 17:40
 • Anėtarėsuar: 20-11-08
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 6 of 6

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.