Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Daja POLIC e ka pezulluar reputacionin

Daja POLIC Daja POLIC nuk ėshtė nė linjė

c"ka

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. Dali!Keq!ch
  24-12-11 02:42
  Dali!Keq!ch
  Pershendetje DAJA POLIC, ju uroj barim e fillim Viti te mire e te mbar, ty e mbar gjirin tuaj familiar, si dhe gjithe shoqerise tuaj mrenda e jasht dardanise.
  Me shume Respekte dali..2005
  http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&page=3

About Me

 • About Daja POLIC
  Biografia
  Njeri si Ti
  Vendndodhja
  sdi
  Interesat
  Kosova republik ahah
  Profesioni
  Rugaq ,,
  Motoja
  Moto, Me fitu pare €€ , pa pare si pa kry kan than pleqt (LOL)
 • Firma
  Mfalni nese ju pengova najsen ,,

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 01-03-12 08:45
 • Anėtarėsuar: 04-05-05
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:39.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.