Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Shenjestra i pazėvėndėsueshėmShenjestra i pazėvėndėsueshėmShenjestra i pazėvėndėsueshėmShenjestra i pazėvėndėsueshėmShenjestra i pazėvėndėsueshėmShenjestra i pazėvėndėsueshėmShenjestra i pazėvėndėsueshėmShenjestra i pazėvėndėsueshėmShenjestra i pazėvėndėsueshėmShenjestra i pazėvėndėsueshėm

Shenjestra Shenjestra nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
 1. Shenjestra
  07-01-11 22:56
  Shenjestra
  Oltina 1 Faleminderit pershendetje gjithashtu edhe ty uroj gjitha te mirat e botes.. je e mrekullushem
  Rrespekt nga unne
 2. Shenjestra
  07-01-11 22:54
  Shenjestra
  .........
 3. Oltiana1
  01-01-11 17:24
  Oltiana1
  Pėrshėndetje , Shėnjestra !

  Uroj qė ky vit me tė sjell : Shėndet , lumturi dhe mbarėsi :)

About Me

 • About Shenjestra
  Gjinia
  Femer

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 13-04-11 12:49
 • Anėtarėsuar: 10-11-10
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.