Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

platori e ka pezulluar reputacionin

platori platori nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About platori
  Vendndodhja
  prishtinė
  Interesat
  une deshiroj.qka deshiroj une?
  Profesioni
  student
 • Firma
  Sa i dua vjet,
  sa e dua jeten,
  aq me shum te dua
  ty dhe askend tjeter...

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 10-11-04 19:58
 • Anėtarėsuar: 08-07-04
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to platori Using...
This Page
https://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15885

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.