Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Mr_100% e ka pezulluar reputacionin

Mr_100% Mr_100% nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Mr_100%
  Vendndodhja
  karlsruhe-Gjermani
 • Firma
  Nje dite do vish, dhe do te me pyetesh,se qka do me shume?jeten tend apo mua,un do te pergjigjem-Jeten time,e Ti ndoshta do te ikesh pa e ditur qe ti qe tani me JETA IME

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 25-12-05 18:36
 • Anėtarėsuar: 19-11-04
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:55.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.