Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Senada e ka pezulluar reputacionin

Senada Senada nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Senada
  Vendndodhja
  Ne zemren e nenes dhe perkujtimin e Allahut.
  Interesat
  Telologjine, letersi,histori,
  Profesioni
  Psikologji
 • Firma
  Njerez, ju nuk do te arrini ate qe e deshironi perderisa i plotesoni lakmite trupore, ndersa nuk do t\'i realizoni shpresat tuaja perderisa te mos duroni ne pakenaqesi.

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 11-02-06 01:59
 • Anėtarėsuar: 28-10-05
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Senada Using...
This Page
https://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19942

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.