Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Hattabi i dashurHattabi i dashurHattabi i dashur

Hattabi Hattabi nuk ėshtė nė linjė

Allahu Ekber

About Me

 • About Hattabi
  Vendndodhja
  Nė Tokėn e dy Lumenjėve
  Interesat
  Feja
  Motoja
  Ta adhurojm Allahun dhe mos ti shoqerojm askend Atij
 • Firma
  " Njė grupė prej ummetit tim do tė jetė nė Xhihad deri nė orėn e Kijametit " ( Mutevatir )

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 16-04-10 23:34
 • Anėtarėsuar: 24-11-05
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Hattabi Using...
This Page
https://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20086

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:01.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.