Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

CICERRIMA e ka pezulluar reputacionin

CICERRIMA CICERRIMA nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About CICERRIMA
  Vendndodhja
  ULQIN
  Interesat
  SPORTI DHE LETERSIA

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 09-02-05 18:39
 • Anėtarėsuar: 01-11-04
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:39.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.