Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

lleedy i vlerėsuar jo keq

lleedy lleedy nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About lleedy
  Biografia
  jam nga KS dhe 16 vjeqe
  Vendndodhja
  Ne peje
  Interesat
  te studioje fak.juri
  Profesioni
  nxenese
  Motoja
  qe nje dit te jem nje avokate e perkryer

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 26-04-07 18:16
 • Anėtarėsuar: 26-04-07
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.