Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

manager_ass e ka pezulluar reputacionin

manager_ass manager_ass nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About manager_ass
  Vendndodhja
  Kosova
  Interesat
  Zbavitja dhe Udhetimet
  Profesioni
  Student & tregtar

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 07-02-06 17:03
 • Anėtarėsuar: 14-04-05
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.