Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

LaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėm

LaCoStA LaCoStA nuk ėshtė nė linjė

Rяėmbyeя

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5
  1. romansa
    26-01-16 19:40
    romansa
    urime ditelindjen gezuar edhe 100
  2. LaCoStA
    26-01-14 15:52
    LaCoStA
    Fylymy Ylli i dites :D
  3. Ylli-1
    24-01-14 15:46
    Ylli-1
    Urime ditelindjen Krokodili LaCosta hhahahhahahaa
  4. LaCoStA
    28-05-13 21:31
    LaCoStA
    T'falemnderit shume, Buqe.
    Une uroj gjithe te mirat per ty dhe familjen tuaj.
  5. Buqja_ch
    23-05-13 10:12
    Buqja_ch
    urime lindja e vajzav u rritshin me prinder e me te mira nga zoti ..
    Lacosta

    [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sym5FTqnXd0[/URL]

    vajza eshte pranvere e jetes ... nga Shaqir Cerrvadiku

About Me

  • About LaCoStA
    Biografia
    Pa biografi hiē
    Vendndodhja
    N'katun t'moēėm :P
    Interesat
    Me gjujt grepin :)
    Profesioni
    Mu marr me punė t'hallkut !
    Motoja
    Bicikėll :D
    Gjinia
    Mashkull
  • Firma
    Nėse e sheh dike pa buzėqeshje, jepja njė tėnden!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 09-02-20 23:13
  • Anėtarėsuar: 28-12-07
  • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 5 of 5

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:44.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.