Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm

Oqeani Oqeani nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 21 to 30 of 47
 1. Qika^Me^Kule
  11-10-11 05:59
  Qika^Me^Kule
  Oqeani te falenderit nga ana jote... gjitha te mirat e per Ty....!

  LG: Qika^Me^kule.
 2. Qika^Me^Kule
  30-09-11 13:44
  Qika^Me^Kule
  Nje pershendetje pranoie nga ana ime Oqeani , po ashtu t'uroi nje fundjave te qete dhe me pake stress .

  LG: Qika^Me^Kule.
 3. VoOoglushja
  21-09-11 20:46
  VoOoglushja
  selam dhe ty hehehehepse si ne gjysme :P hahahah

  te pershendes bye
 4. Idila
  20-09-11 08:47
  Idila
  Kush ėshtė ky Xha Gorio? lol pika qė s`tė bie. Pėrfundoi fjalitė kur tė shkruash herėn tjetėr se s`tė bie nė fije. :P
  selam :)
 5. Shkodranja
  16-09-11 23:10
  Shkodranja
  mirembrema............ Nuk dua ta besoj qe Uliksi 32 ka vdekur?
 6. Idila
  13-09-11 19:09
  Idila
  Qetėsi absolute haha... hejj oqeano, si je me shėndetin, si ia kalon, a thinjesh a plakesh? :D
  Tė pėrshėndes shumė! Mbrėmje tė bukur dhe gjitha tė mirat qofshin me ty. :)
 7. Monna.B
  25-08-11 16:48
  Monna.B
  Nuk ceka vende weq e shpjegova ato qa e nenkuptoj un qat fraze.
  P.S. M`keshet shume se shoqja jem shpesh ma thote kete fjale, Ish ftoft po t`rrujke n`terun.
  Shpresoj qe sosht keqkuptu :)
  Me respekte :)
 8. Buqja_ch
  30-06-11 21:34
  Buqja_ch
  marove e hajt tash u be nate spo di a je kah e njek a je kah ik hahahh
  Hajt se bahet mire ..pershndetje
 9. emine
  24-06-11 22:33
  emine
  Gerne :) schönes wochenende
 10. Shkodranja
  23-06-11 00:29
  Shkodranja
  [COLOR=magenta]faleminderit ... e bukur qofte edhe per ju .[/COLOR]

About Me

 • About Oqeani
  Vendndodhja
  Nėn hijen qiellore
  Motoja
  Quand je dors contre ton corps, je le sents que tu m'adores encore.
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 23-06-20 00:21
 • Anėtarėsuar: 03-02-08
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 9 of 9

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.