Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

iLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėm

iLOVEyou!!! iLOVEyou!!! nuk ėshtė nė linjė

Banned

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 8 of 8
 1. VoOoglushja
  27-06-11 15:05
  VoOoglushja
  hehehe flm per message ;)

  mamire mos tkesh pune me behlagjike :P me beso heheheh te persh. e voglushja
 2. thellenza
  12-02-11 23:10
  thellenza
  flm per qat fare kenge,

  shume e bukur ishte bilem me thone te drejten e shtypa me mbajt kujtim.

  Te pershendes :)
 3. ~AnnA~
  06-12-10 14:32
  ~AnnA~
  ahahahahah
  Po dhe kete qe te kam shkruar po rimoka mire, e une se kam marre vesh fare,e kam rimuar por pa qellim :)
  Bye!
 4. ~AnnA~
  06-12-10 14:20
  ~AnnA~
  S'ka perse :)
  Kaloja bukur ne vazhdim, se me duket sot paske pushim...
 5. ~AnnA~
  06-12-10 14:13
  ~AnnA~
  E pra, shikon qe u mesove? :)
 6. iLOVEyou!!!
  06-12-10 14:00
  iLOVEyou!!!
  edhe une ty!
 7. ~AnnA~
  06-12-10 13:57
  ~AnnA~
  Te pershendes! :)
 8. natyra
  29-11-10 16:03
  natyra
  Erdha te le ketu ni pershendetje si antar i ri/e te kesaj me nikun..i Love you..per hire te komentit qe ka lan nen temen time, "Dhimbje te Kujteses"!
  duke u lutur qe mos te prek dhimbja asnihere ne jete,jo vetem kete, por askend ne bote,sepse jeta qenka hiqe,dhe prej hiqit,mundohuni t'krijoni diqka te bukur para veti..(sa do e vogel qe t'jete)..flm,

  respekt,juve
  Natyra!

About Me

 • About iLOVEyou!!!
  Vendndodhja
  n'Pushime
  Interesat
  me Pushu
  Profesioni
  Pushimtar
  Motoja
  Pushoni se jeni lodh!!!
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 08-04-14 01:19
 • Anėtarėsuar: 23-08-10
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 1 of 1

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.