Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm

Virti Virti nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
 1. Luana
  13-01-12 19:28
  Luana
  Pershendetje Virti , te deshiroj nje dite te mbare dhe pa lodhje
 2. Zana_ch
  08-01-12 13:32
  Zana_ch
  flm edhe un te pershendes ty
 3. LuLjaa
  26-11-11 13:37
  LuLjaa
  Ku jee, a je nam eej :D
 4. Jana
  04-07-11 19:25
  Jana
  ...te pershendes dhe uroj nga zemra te kaloni mir kudo qe jeni ...

About Me

 • Firma
  What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
  Isaac Newton

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 21-01-16 22:31
 • Anėtarėsuar: 13-05-06
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.