Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

xeni007 e ka pezulluar reputacionin

xeni007 xeni007 nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About xeni007
  Vendndodhja
  Pejė
  Interesat
  Automobilat dhe Femrat
  Profesioni
  Auto Shitės

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Anėtarėsuar: 22-05-05
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.