Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

tali i vlerėsuar jo keq

tali tali nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. turisti
  04-06-13 10:19
  turisti
  Urime ditelindja i nderuar.Shume gezime,shendet dhe lumturi ne jete.

About Me

 • About tali
  Biografia
  kam te perfunduar shkollen e mesme e dua humorin gje qe merrem me te perndryshe e dua edhe futbolli
  Vendndodhja
  orishtine
  Interesat
  futbolli
  Profesioni
  tregtardhe humorist
  Motoja
  jeta megjithat esht e embel

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 17-11-06 00:05
 • Anėtarėsuar: 16-11-06
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:53.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.