Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Monna.B VIPMonna.B VIPMonna.B VIPMonna.B VIPMonna.B VIPMonna.B VIPMonna.B VIP

Monna.B Monna.B nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5
 1. tipi engjellor
  27-08-11 15:34
  tipi engjellor
  pershendetje mona si po kalon a ....
 2. Hajra
  24-08-11 22:04
  Hajra
  ......qaj ma i miri de hahahah...
 3. Hajra
  24-08-11 21:49
  Hajra
  ....rahati valla qeshtu ty vujt per atdhe hahahaha....
 4. Pervojasex
  22-08-11 18:04
  Pervojasex
  Mona pershendetje mir se ke ardhur ne mesin ton si po kalon
 5. taraku-1
  13-08-11 00:42
  taraku-1
  Jo moj Allahu na ruajt, veq mu kesh aty ku i ke sugjerue dhe i ke kshillue staffin lidhje me dizajnin e forumit.....

  ti e din qe kta te mdhajt kravatat i lexojn Mp a hahha merzi ma te madhe mos paqim...

  Te pershendes mona

About Me

 • About Monna.B
  Gjinia
  Femer

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 18-09-11 01:14
 • Anėtarėsuar: 08-08-11
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 3 of 3

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:44.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.