Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm

elvio elvio nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 20 of 36
 1. Qika^Me^Kule
  07-03-12 17:18
  Qika^Me^Kule
  Shum shum pershendetie....... vertet i mungoin shkrimet e tua Dardanis... uroj te jeni mir?
 2. Eddi
  25-02-12 18:52
  Eddi
  dite te mira te deshiroj elvio
  flm per pershnetjet
  ndjehet dukshem mungesa jote shoku
 3. vjeshta
  16-02-12 23:49
  vjeshta
  Mirė se te ka sjell e mira ksajde o mik . Ma paske ba nje nder t'madhe .E vetmja menyre .ne virtualitetper me ta kthy, eshte me te thene : thjeshtesi ,sinqeritet e qendrim .Se me gjithe qejfe te kisha thene : buke e kryp e zemer .Ndegjofsha mire per ty gjithemon . Te falenderon miqesishte ,Vjeshta!:)
 4. Dallandyshja_718
  09-02-12 07:04
  Dallandyshja_718
  Elvio, c'te mori ty?!!! U be teper gjate, mos harro se do te te kerkojme llogari per mungesen tende...:))
  Te pershendes dhe uroj gjith t'mirat!
  Dallandyshja
 5. Hajra
  09-01-12 22:19
  Hajra
  Mik i nderuar desha te pershendes duke te uruar nje vite te mbare dhe cdo te mire ne jete.
 6. ~AnnA~
  13-12-11 10:10
  ~AnnA~
  I Shqiperise engjull!
  Flm shume per pershendetjet...uroj qe te jesh mire dhe te kalosh bukur ngado qe je...gjithe te mirat per ty!
 7. Oltiana1
  29-11-11 17:24
  Oltiana1
  Elvio , tė pėrshėndes shumė ...

  Tė uroj njė mbrėmje tė kėndshme !
 8. romansa
  19-11-11 07:34
  romansa
  Elvio erdha te te faliminderoj per urimin,gjithashtu Ju Uroj Te Kaloni nje Fundjave te mrekullueshme!!
 9. Qika^Me^Kule
  15-11-11 20:46
  Qika^Me^Kule
  T'pershendes per nje mbremie te kendshme Elvio !!
 10. ssara
  05-09-11 08:45
  ssara
  Pershendetje Elvio ,ju uroj dite te bukur dhe jav sa me te mbare

About Me

 • About elvio
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 01-06-24 11:25
 • Anėtarėsuar: 21-01-10
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.