Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

LaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėm

LaCoStA LaCoStA nuk ėshtė nė linjė

Rяėmbyeя

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5
 1. romansa
  26-01-16 19:40
  romansa
  urime ditelindjen gezuar edhe 100
 2. LaCoStA
  26-01-14 15:52
  LaCoStA
  Fylymy Ylli i dites :D
 3. Ylli-1
  24-01-14 15:46
  Ylli-1
  Urime ditelindjen Krokodili LaCosta hhahahhahahaa
 4. LaCoStA
  28-05-13 21:31
  LaCoStA
  T'falemnderit shume, Buqe.
  Une uroj gjithe te mirat per ty dhe familjen tuaj.
 5. Buqja_ch
  23-05-13 10:12
  Buqja_ch
  urime lindja e vajzav u rritshin me prinder e me te mira nga zoti ..
  Lacosta

  [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sym5FTqnXd0[/URL]

  vajza eshte pranvere e jetes ... nga Shaqir Cerrvadiku

About Me

 • About LaCoStA
  Biografia
  Pa biografi hiē
  Vendndodhja
  N'katun t'moēėm :P
  Interesat
  Me gjujt grepin :)
  Profesioni
  Mu marr me punė t'hallkut !
  Motoja
  Bicikėll :D
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Nėse e sheh dike pa buzėqeshje, jepja njė tėnden!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 08-11-23 20:35
 • Anėtarėsuar: 28-12-07
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 5 of 5

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.