Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

tafa e ka pezulluar reputacionin

tafa tafa nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About tafa
  Vendndodhja
  dardan
  Interesat
  argtim
  Profesioni
  hacker
 • Firma
  jeta eshte pun dhe nder

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 14-10-04 16:37
 • Anėtarėsuar: 07-09-04
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to tafa Using...
This Page
https://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16345

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.