Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

ShqiPaix me shokė shumeShqiPaix me shokė shume

ShqiPaix ShqiPaix nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About ShqiPaix
  Vendndodhja
  Mbi Toke dhe nen Qiell.
 • Firma
  Veni, Vidi, Vici.

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 09-01-08 20:45
 • Anėtarėsuar: 30-12-07
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.