Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm

elvio elvio nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 31 to 36 of 36
 1. Idila
  23-04-11 21:55
  Idila
  Urime edhe pėr shumė vite gėzuar Pashkėt, qofsh i rrethuar ngrohtėsisht nė harmoni mes gjirit familjar. :) :)
 2. Idila
  27-03-11 22:10
  Idila
  Pėrshėndetje Elvush! :))
  Tė uroj njė fillimjavė pasionante pėrplot emocion.
  Gjitha tė mirat qofshin me ty miku im!
 3. Skyfter
  01-03-11 20:43
  Skyfter
  Faleminderit i nderuari elvio!

  me shum respekt, Skyfteri!
 4. Skyfter
  26-02-11 12:35
  Skyfter
  Kur themi Kosove-Maqedoni-Shqiperi eshte sikur themi
  PRISHTINE PRIZREN SHKODER
  OHER STRUGE TIRANE.

  bukur e ke thene elvio!


  klm, paq nje fundjave te mire
 5. Buqja_ch
  02-01-11 11:28
  Buqja_ch
  Elvio shume urime e gezime dua te te sjell ky vite

  Buqja
 6. ~AnnA~
  15-11-10 13:13
  ~AnnA~
  Pershendetje te perzemerta per ty elvio!
  Gezohem qe lexoj renditjen e fjaleve tua ne dardani...fjale qe shprehin dije dhe nje kulture te ngritur...
  Me shume respekt
  ~AnnA~

About Me

 • About elvio
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 20-06-24 13:25
 • Anėtarėsuar: 21-01-10
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:44.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.