Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm

LOJETARI LOJETARI nuk ėshtė nė linjė

Administratorėt

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
 1. Qika^Me^Kule
  28-09-12 15:47
  Qika^Me^Kule
  Boll u mundova te ta qes nje caffee si tinxa caty ne rep... amo su ba se su ba :D nejse nje caffee edhe ketu arsyeja : Xelmes qe e pase fuute ne dlye :P
 2. emine
  26-01-12 17:56
  emine
  LOJTAR t'fala kie:P
 3. LOJETARI
  19-11-11 01:33
  LOJETARI
  kanihere po , e kaniherė ma pak !
 4. Dallandyshja_718
  19-11-11 00:45
  Dallandyshja_718
  Apo t'a don ooo LOJETARI...:D

About Me

 • About LOJETARI
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

  Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 22-06-16 23:30
 • Anėtarėsuar: 12-10-05
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 3 of 3

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:21.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.