Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Eddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėm

Eddi Eddi nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 16
 1. elvio
  01-01-14 12:13
  elvio
  Shendet,edhe cekun e lumturise te sjelle 2014-a Edi! Gezuar !
 2. ~AnnA~
  26-10-12 15:43
  ~AnnA~
  da bin ich :)
  hej edd, danke für alles...
 3. YanYan
  18-06-12 21:41
  YanYan
  Pershendetje gjithashtu Eddi e uroj te jesh mire :)
 4. elvio
  25-02-12 12:51
  elvio
  Qofsh mire o Eddi djali.Nga valet e jetes uroj te te sjellin vec bukuri e kenaqesi ju e te dashurve tu i nderuar.Dite te mira per ju.
 5. Eddi
  16-02-12 10:04
  Eddi
  faleminders Qika me Kule
  edhe ti kalo bukur kudo qe je
 6. Qika^Me^Kule
  10-02-12 23:56
  Qika^Me^Kule
  Paqe nje fundjave t'kendshme Eddi !

  P/S. T'falenderit shum pershendeti dhe nga ana ime...!!
 7. Eddi
  07-02-12 17:22
  Eddi
  Tu rrit nera Dallnyshe

  flm per kete pershendetje bujare
  gjithashtu pershnetja kudo qe je
 8. Dallandyshja_718
  07-02-12 07:15
  Dallandyshja_718
  Nje pershendetje te ngrohte ne kete dimer t'ftoft te percjelli i nderuar Eddi! Uroj t'jeshe mire kudo qe gjindesh!

  Perzemersisht Dallandyshja
 9. Albonita
  07-11-11 07:19
  Albonita
  Gezohem dhe asht mire kur degjoi dhe lexoi keto fjal kac te mira
  Nga ju ..dhe mbani nje miqesi te mire mes vete kjo asht per ta rrespektuar gjdo kush.
  Eddi po ashtu te uroia Festen ..festosh gjith pran atyre ce te rrethoin
  Me lumturi dhe miresi pran familiejs.
  Urimet e mia te perzemerta.!
 10. Eddi
  06-11-11 19:01
  Eddi
  flm per pershendetjet albonita

  e din qysh thojne, me thuj me kand rrin te them qysh je ti. me anen e kam kalu nji pjese te mire te studimit du me thane kemi qene miq te mire dhe ne biblioteke kemi kaluar sebashku nje pjese te mir te dites
  na shoqeronte cdohere nje shoqe e ngushte e annes, qe sot eshte basHkshorte e imja- iniciatorja ishte anna :P :P

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 03-06-13 17:40
 • Anėtarėsuar: 20-11-08
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 6 of 6

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.